Jesteś tutaj

Strona główna » Taxonomy term

Bydgoszcz

Region: 

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi współwłaściciela

Ośrodka Kształcenia Kursowego w Chojnicach.

Jana Ossowskiego

 

Region: 

Regionalne Stowarzyszenie Właścicieli Ośrodków Szkolenia Kierowców w Bydgoszczy organizuje szkolenie dotyczące wdrażania polityki EKO drivingu. O szkoleniu i jego celach dowiemy się szczegółów w poniższym linku:

http://www.ekodriving-osk.pl/o_szkoleniu

Szkolenie odbędzie się w WORD Bydgoszcz ul.Stefana Kardynała Wyszyńskiego 54 w dniach 16 i 17 stycznia.
Szczegółowe informacje będzie można uzyskać na początku stycznia u Prezesa Stowarzyszenia p.Henryka Pantkowskiego.

tel.602689022.

 

 Utworzone będą dwie grupy: 

Pierwsza odbędzie szkolenie 16 stycznia (piątek) w godzinach 9.00-16.00, druga grupa 17 stycznia (sobota) w godzinach  9.00-16.00. Dokumentację potrzebną do uczestnictwa będzie można uzupełnić bezpośrednio przed wykładami. Na miejscu do dyspozycji przybyłych gości, zapewniamy catering.

 

 

Artur Michałowski

Region: 

Warsztaty dla instruktorów

Regionalne Stowarzyszenie OSK w Bydgoszczy informuje o możliwości zgłaszania chętnych do uczestnictwa w warsztatach dla instruktorów.Zainteresowani proszeni są o kontakt z p.Henrykiem Pantkowskim tel. 602689022 .Po utworzeniu grupy o dokładnym terminie poinformujemy telefonicznie i ukaże się notatka na stronie Federacji.

Opłata za warsztaty dla członków Stowarzyszenia i pracowników wyniesie 150 zł. 

Zapraszamy.

Artur Michałowski. 

Region: 

 

ZEBRANIE CZŁONKÓW RSWOSK w Bydgoszczy

w dniu 22.02.2014r.

Plan spotkania:

Region: 

 

 

Zarząd Regionalnego Stowarzyszenia Właścicieli Ośrodków Szkolenia Kierowców w Bydgoszczy ul.Dworcowa 87 organizuje w dniu 22.02.2014 o godzinie 12.00 zabranie członków stowarzyszenia.

Program zebrania obejmuje:

Region: 

W warsztatach dla instruktorów w Bydgoszczy w dniach 6,7,8 września organizowanych dla członków Stowarzyszenia  uczestniczyło 31 szkoleniowców. Zaplanowano już następną edycję , która odbędzie się 4 października o g.16.00 . Osoby zainteresowane proszone są o rezerwację tel. 52 322 33 96 z siedzibą Stowarzyszenia lub z p. Pantkowskim  tel. 602 689 022.

Region: 

 

Regionalne Stowarzyszenie Właścicieli Ośrodków Szkolenia Kierowców w Bydgoszczy organizuje warsztaty dla instruktorów.

Region: 

SPRAWOZDANIE.

Zebranie Zarządu Regionalnego Stowarzyszenia Właścicieli Ośrodków Szkolenia Kierowców w Bydgoszczy w dniu 14.08.2013 z dyrektorem WORD BYDGOSZCZ p. Kondrusiewiczem.

 

 

Prezes Stowarzyszenia - Henryk Pantkowski
Wiceprezes Stowarzyszenia - Henryk Cichacki
Skarbnik  Stowarzyszenia - Maria Leszczyńska
Sekretarz  Stowarzyszenia - Artur Michałowski

 

 
 PANTKOWSKI HENRYK PREZES
 tel.602689022
 e-mail henryk_pantkowski@prokonto.pl

PANTKOWSKI HENRYK -  wychowawca  kilku pokoleń kierowców. Członek  RSWSSK w Bydgoszczy, a od lutego 2013r.jego prezes. Wieloletni nauczyciel i instruktor nauki jazdy w Zespole Szkół Zawodowych o profilu samochodowym. W latach 1973 – 2000 dodatkowo zatrudniony jako instruktor-wykładowca w bydgoskim Zakładzie Doskonalenia Zawodowego, gdzie m.in. szkolił instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy.  Od 2000r. współwłaściciel firmy nauki jazdy pod nazwą P.U.„Europa” H & J. Pantkowscy. Posiada uprawnienia instruktorskie na wszystkie kategorie.

Największą jego pasją są motocykle. Jako pierwszy w Polsce zrealizował swój pomysł nauki jazdy dwoma motocyklami (uczeń i instruktor na osobnych motocyklach).