Jesteś tutaj

Strona główna » Taxonomy term

Piła

Region: 

W dniu 17.01.2015 w Zajeździe Stary Młyn w Dobrzycy koło Piły odbyło się spotkanie noworoczno- karnawałowe członków SIiOSK Pile w, którym uczestniczyły 44 osoby.

Region: 

 

 

Region: 

 

 

W dniu 15.12.2013 roku rozpoczęły się ostatnie w tym roku warsztaty  dla instruktorów w Pile. W warsztatach uczestniczyło 15 osób, 13 instruktorów i 2 instruktorki. Śpiochy rzutem na taśmę zdążyły z warsztatami.

Region: 

                                   

 

Instruktorzy z Piły uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez Stowarzyszenie Instruktorów i Ośrodków Szkolenia Kierowców w Pile, które zakończyły się 10.XI.2013 roku. W warsztatach uczestniczyło 37 szkolniowców, cztery panie instruktorki i trzydziestu trzech instruktorów.

Prezes Stowarzyszenia Krzysztof Skałecki przypomina wszystkim spóźnialskim, że zbliża się termin przedłożenia zaświadczeń ukończenia warsztatów w Starostwie.

Ostatnie warsztaty w tym roku w Pile organizowane będą w dniach 14-15.XII. ilość miejsc ograniczona.

 

Region: 

                 

 

 

Region: 

Zamieszczamy materiały nadesłane przez Prezesa Stowarzyszenia Ośrodków Szkolenia Kierowców w Pile dotyczące protestu szkoleniowców w zwiazku z nizadowoleniem powstałym po zmianie UOKP z dnia 19. stycznia 2013 roku.

 

Region: 

Stowarzyszenie Instruktorów i Ośrodków Szkolenia Kierowców w Pile zrzeszone w Polskiej Federacji Stowarzyszeń Szkół Kierowców w dniu 28 grudnia 2012 roku zorganizowało szkolenie z cyklu:

 

 

 Prezes – Krzysztof Skałecki                                                                                                                                                               

 Wiceprezes – mgr. Jan Wichrzyński    

 

Sekretarz – Witold Kędziora 

 

Skarbnik – Jan Spychalski

 

Członek Zarządu - mgr. Krzysztof Strzelczyk