Jesteś tutaj

Strona główna » Taxonomy term

Warszawa

Region: 

 

Zarządy Stowarzyszenia Ośrodków Szkolenia Kierowców i Fundacji Zapobieganie Wypadkom Drogowym oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie

zapraszają kierowników OSK i instruktorów nauki jazdy na konferencję poświęconą ostatnim zmianom w prawie. Podczas konferencji omówione zostaną zagadnienia związane z  zasadami szkolenia i egzaminowania według nowo wprowadzonych rozporządzeń Ministra Infrastruktury i Budownictwa w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, instruktorów i wykładowców oraz egzaminowania na prawo jazdy.

Region: 
 
Prawo jazdy 2016

– szkolenie
– egzaminy
– okres próbny.

Region: 

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie informuje, że zawarł Umowę na dostawę samochodów osobowych na potrzebyWORD w Warszawie z firmą Auto Club Sp. z o.o., ul. Opłotki 15, 60-012 Poznań, adres do korespondencji: Ustowo 56, 70-001 Szczecin. W wyniku zawartej umowy Wykonawca ma dostarczyć samochody Hyundai i20, z silnikiem benzynowym o pojemności 1248 ccm i mocy 75KM, w kolorach: białym i srebrnym, przystosowane do egzaminowania na kat. B prawa jazdy, w terminie do 30 kwietnia 2015 r.

 

Region: 

                                                                          

 

W dniu 20.XII.2014 roku w warszawskim WORD odbyło się sympozjum poświecone tematyce bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce.

AGENDA

Region: 

 

Pierwsze inauguracyjne warsztaty dla instruktorów nauki jazdy prowadzone przez WORD odbyły się w siedzibie warszawskiego WORDU. Uczestników warsztatów powitali Pan Krzysztof Wójcik Kierownik Wydziału Szkoleń WORD Warszawa oraz Pan Mariusz Sztal Koordynator d/s BRD w WORD Warszawa.

Region: 


Tomasz Matuszewski, dotychczasowy Pełnomocnik Dyrektora ds. Procesu Egzaminowania, Szkolenia i BRD w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Warszawie jest nowym starostą powiatu gostynińskiego.

Region: 

Biuro Administracji i Spraw Obywatelskich Urzędu m.st. Warszawy zawiadamia, iż w dniu 24 sierpnia 2014 r., w związku z wejściem w życie przepisu art. 33 ust. 3 a ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r.


o kierujących pojazdami – instruktorzy, wpisani do ewidencji prowadzonej przez Prezydenta m.st. Warszawy w zakresie prawa jazdy kategorii:

 

1) A – uzyskują z urzędu uprawnienia do szkolenia odpowiednio w zakresie prawa jazdy kategorii AM, A1 i A2;


2) B, C lub D – uzyskują z urzędu uprawnienia do szkolenia odpowiednio w zakresie prawa jazdy kategorii B1,C1 lub D1;


3) C+E lub D+E – uzyskują z urzędu uprawnienia do szkolenia w zakresie prawa jazdy kategorii B+E oraz odpowiednio w zakresie prawa jazdy kategorii C1+E lub D1+E;


4) B+E, C+E lub D+E – uzyskują z urzędu uprawnienia do szkolenia w zakresie prawa jazdy kategorii T;


5) C+E posiadający uprawnienia do szkolenia w zakresie prawa jazdy kategorii D oraz prawo jazdy kategorii D+E – uzyskują z urzędu uprawnienia do szkolenia w zakresie prawa jazdy kategorii D+E.

 

W celu wymiany legitymacji należy zgłaszać się do siedziby biura w Al. Jerozolimskich 28, pok. 2A (sala obsługi na parterze) w dni robocze w godzinach 8-16, ze zdjęciem o wymiarach 3,5 cm x 4,5 cm oraz legitymacją instruktora.

 

źródło - Urząd m.st. Warszawy

 

Region: 

Spotkanie szkoleniowo-informacyjne

             

ORGANIZATORZY:

Stowarzyszenie Ośrodków Szkolenia Kierowców w Warszawie

WORD Warszawa

Fundacja Zapobiegania Wypadkom Drogowym 

Grupa IMAGE

 

Strony